Speciální bod na prstu: Okamžitě sníží krevní tlak a odstraní každou bolest

31.08.2016 09:13

Speciální bod na prstu: Okamžitě sníží krevní tlak a odstraní každou bolest

 

 · UPDATED 

trik-na-bolestVždy, když se necítíte dobře, zatlačte tento bod minimálně na jednu minutu. Okamžitě vám to sníží krevní tlak, vrátí vědomí a zastaví závratě. 

Uvedená metoda se používá v armádní medicíně, kde je léčba poranění jiná, než ta standardní v medicíně civilní.Vše se musí udělat velmi rychle. Bolest se zastavuje rychle, i zotavení je rychlé, aby se vojáci mohli rychle znovu postavit na nohy a pokračovat v boji.

Tento trik nám ukázal jeden náš známý, který je pensionovaným armádním důstojníkem.

Trik pro rychlé potlačení jakékoliv bolesti

Bod se nachází na bříšku prostředníčku obou rukou, jak to znázorňuje úvodní obrázek. Na jeho zatlačení použijte například nepříliš ostré pero, obyčejný klíč nebo jiný podobný předmět. Tiskněte bod po dobu minimálně jedné minuty, během které zažijete opravdu skličující bolest!


TIP: Každý prst je spojen se 2 orgány: Tato japonská metoda léčí do pár minut


Nicméně, po uplynutí minuty, je po bolesti prstu a také po jakékoli jiné bolesti v těle. Metoda funguje jako blokátor bolesti, kdy jedna prudká bolest (v prstu) aktivuje v mozku vyplavování endorfinů, které následně utlumí naše vnímání bolesti v celém těle.

Závěr

Samozřejmě, tento článek není rada na léčení chronického vysokého krevního tlaku či jiného onemocnění z dlouhodobého hlediska. Jde jen o první pomoc, jak se v akutních případech zbavit bolesti, pokud nemáte momentálně u sebe žádné jiné léky nebo pokud náhodou nezafungují.