Domácí mast na klouby

08.12.2016 08:28
Péče o tělo

Domácí mast na bolavé klouby: Zabírá již po první aplikaci

mustard-415119_960_720

Máme pro vás skvělý recept na domácí mast na bolavé klouby. Zabírá okamžitě a užívat ji můžete neomezeně. Nejlépe pravidelně v rozmezí 4-5 dnů za sebou.

Co je potřeba k výrobě mastičky

Budete se divit, jak rychlé účinky tato domácí mastička má. Je vyrobena z jednoduchých surovin, které naleznete v každé kuchyni. Recept je velmi rychlý a efektivní. Většina z nás bojuje s bolestí kloubů v pokročilém věku. Co když jsme, ale vystaveni náročné fyzické práci a klouby nás bolí, i když jsme mladí?

Důvody mohou být různé – zlomeniny, přetížení, traumata, artritida, revmatismus. Jak si tedy vyrobit zázračnou mast na bolest kloubů?

 

K přípravě potřebujete:mast

  • Med
  • Hořčici
  • Sůl
  • Sodu

Od každé položky vezměte jednu polévkovou lžíci. Dobře promíchejte a uchovejte ve skleněné nádobě. Pro lepší účinky použijte teplou hořčici. Mast je hotová!

Mastičku na bolavé klouby naneste na postižené místo a nechte působit. Můžete ji aplikovat přímo nebo vytvořit obklady. Nechte působit po dobu dvou hodin. Nejlepší doba je před spaním, kdy zůstanou klouby v klidu a mají čas regenerovat. V případě, že použijete zábal, nechte působit přes noc a ráno si místo opláchněte.

https://www.cuisineandhealth.com/domestic-ointment-painful-joints-helps-already-first-application-recipe/